RENTHAL - RENTHAL 22MM 693 ENDURO BLK - 06013947
100,28incl. BTW
100,28incl. BTW

100,28incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 10,1 cm |
| Height Imperial | 4" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 120 mm |
| Stijging Metric | 65 mm |
| Rise Imperial | 2-9/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 73 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-7/8" |
| Klemwijdte Imperial | 4-3/4" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 10,1 cm |
| Klembreedte | 120 mm (4,75") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 79,4 cm (31-1/4") |
| Breedte (Metrisch) | 79,4 cm |
| Breedte Imperial | 31-1/4" |
| Hoogte | 10,1 cm (4") |
| Stijging | 65 mm (2-9/16") |
| Eindstijging | 10,1 cm (4" ) |
| Type/Buiging | MX , Enduro , Motorfiets |
| Terugtrekking/Bogen | 73 mm (2-7/8") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 4" |
