BLACKBIRD RACING - BAR PAD OS KTM - 06014149
27,32incl. BTW
27,32incl. BTW

27,32incl. BTW
| Merk | BLACKBIRD RACING |
|---|---|
| Pasdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Geschikt voor metrische diameter | 28,6 mm |
| Geschikte Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| COLOR | Zwart , Oranje |
| Grafisch | KTM |
|---|---|
| Materiaal | Vinyl |
| Kleur/Afwerking | Oranje , Zwart |
| Stuks | Elk |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
