BLACKBIRD RACING - BAR PAD OS HVA - 06014150
27,32incl. BTW
27,32incl. BTW

27,32incl. BTW
| Merk | BLACKBIRD RACING |
|---|---|
| Pasdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Geschikt voor metrische diameter | 28,6 mm |
| Geschikte Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| COLOR | Wit |
| Grafisch | Husqvarna |
|---|---|
| Materiaal | Vinyl |
| Kleur/Afwerking | Wit |
| Stuks | Elk |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
