RENTHAL - FATBAR PAD LTD ED GRN - 06014866
33,76incl. BTW
33,76incl. BTW

33,76incl. BTW
| Type | Stuur |
|---|---|
| Basisafwerking | Glans |
| Lengte | 25,5 cm (10") |
| Geschikte Diameter | 22 mm (7/8") |
| Lengtemaat | 25,5 cm |
| Imperiale Lengte | 10" |
| Geschikt voor metrische diameter | 22 mm |
| Pasdiameter Imperial | 7/8 Inch |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Grafisch | Renthal |
| Model | Dikke Stuur |
|---|---|
| Merk | RENTHAL |
| Stijl | Gelimiteerde Editie |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Groen |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans , Wit , Groen |
| Productnaam | Pad |
| Materiaal | Schuim |
| Vorm | Vierkant |
| Rijstijl | Off-Road |
