RENTHAL - RENTHAL FATBAR 602 BLUE - 06014947
151,69incl. BTW
151,69incl. BTW

151,69incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 90 mm |
| Height Imperial | 3-9/16" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Stijging Metric | 65 mm |
| Rise Imperial | 2-9/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 62 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-7/16" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Terugtrekking/Bogen | 62 mm (2-7/16") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Blauw |
| Kleur/Afwerking | Blauw , Geanodiseerd |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Glad, Niet Geribbeld |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 79,5 cm (31-1/4") |
| Breedte (Metrisch) | 79,5 cm |
| Breedte Imperial | 31-1/4" |
| Hoogte | 90 mm (3-9/16") |
| Stijging | 65 mm (2-9/16") |
| Type/Buiging | Yamaha , Fatbar |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
