RENTHAL - RENTHAL 22MM 85CC 798 OR - 06014954
100,28incl. BTW
100,28incl. BTW

100,28incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 92 mm |
| Height Imperial | 3-5/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 115 mm |
| Stijging Metric | 64 mm |
| Rise Imperial | 2-1/2" |
| Pullback/Sweep-metric | 49 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-15/16" |
| Klemwijdte Imperial | 4-1/2" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 92 mm |
| Klembreedte | 115 mm (4-1/2") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Oranje |
| Kleur/Afwerking | Oranje , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 77,5 cm (30-1/2") |
| Breedte (Metrisch) | 77,5 cm |
| Breedte Imperial | 30-1/2" |
| Hoogte | 92 mm (3-5/8") |
| Stijging | 64 mm (2,5") |
| Eindstijging | 92,1 mm (3-5/8) |
| Type/Buiging | Mini , MX , 85SX |
| Terugtrekking/Bogen | 49 mm (1-15/16") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 3-5/8" |
