RENTHAL - RENTHAL TWINWALL 998 OR - 06014961
204,61incl. BTW
204,61incl. BTW

204,61incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 110 mm (4-5/16") |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 98 mm |
| Height Imperial | 3-7/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Metrische klembreedte | 110 mm |
| Stijging Metric | 69 mm |
| Rise Imperial | 2-23/32" |
| Pullback/Sweep-metric | 56 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-3/16" |
| Klemwijdte Imperial | 4-5/16" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Oranje |
| Kleur/Afwerking | Oranje , Geanodiseerd |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 80,3 cm (31-5/8") |
| Breedte (Metrisch) | 80,3 cm |
| Breedte Imperial | 31-5/8" |
| Hoogte | 98 mm (3-7/8") |
| Stijging | 69 mm (2-23/32") |
| Type/Buiging | Dubbelwandig , Reed/Windham |
| Terugtrekking/Bogen | 56 mm (2-3/16") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
