RENTHAL - HANDLEBAR 7/8 ROAD 754 BK - 06015190
70,02incl. BTW
70,02incl. BTW

70,02incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Klembreedte | 105 mm (4-1/8 Duim) |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stijging | 63 mm (2,5") |
| Breedte | 73,6 cm (29") |
|---|---|
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Productnaam | Stuur |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Straat |
