RENTHAL - FATBAR36 R-WORKS KTM09-12 - 06015250
257,52incl. BTW
257,52incl. BTW

257,52incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Metrische klemdiameter | 36 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-3/8 Inch |
| Metrische Hoogte | 85 mm |
| Height Imperial | 3-3/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Stijging Metric | 81 mm |
| Rise Imperial | 3-3/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 56 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-3/16" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 36 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter | 36 mm (1-3/8") |
| Clamping Diameter | 36 mm (1-3/8") |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Zarilium |
| Kenmerken | Glad, Niet Geribbeld , Inclusief pad |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 80,6 cm (31-3/4") |
| Breedte (Metrisch) | 80,6 cm |
| Breedte Imperial | 31-3/4" |
| Hoogte | 85 mm (3-3/8") |
| Stijging | 81 mm (3-3/16") |
| Type/Buiging | Fatbar , RM , SX |
| Terugtrekking/Bogen | 56 mm (2-3/16") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-3/8" |
