RENTHAL - RENTHAL FATBAR 829 TRIAL BK - 06015448
144,14incl. BTW
144,14incl. BTW

144,14incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 105 mm (4-1/8 Duim) |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 11,5 cm |
| Height Imperial | 4-1/2" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 105 mm |
| Stijging Metric | 77 mm |
| Rise Imperial | 3-1/32" |
| Pullback/Sweep-metric | 45 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-3/4" |
| Klemwijdte Imperial | 4-1/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Geanodiseerd |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Glad, Niet Geribbeld , Inclusief pad |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 81,6 cm (32-1/8") |
| Breedte (Metrisch) | 81,6 cm |
| Breedte Imperial | 32-1/8" |
| Hoogte | 11,5 cm (4 1/2") |
| Stijging | 77 mm (3-1/32") |
| Type/Buiging | Fatbar , Trials |
| Terugtrekking/Bogen | 45 mm (1-3/4") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
