RENTHAL - HANDLEBAR 768 TRIAL BK - 06015759
95,75incl. BTW
95,75incl. BTW

95,75incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 12,6 cm |
| Height Imperial | 4-31/32" |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische klembreedte | 155 mm |
| Stijging Metric | 93 mm |
| Rise Imperial | 3-3/8" |
| Pullback/Sweep-metric | 51 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-15/16" |
| Klemwijdte Imperial | 6-1/8" |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 12,6 cm |
| Eind Stijg Imperiaal | 4-31/32" |
| Middenbreedte-metric | 61,1 cm |
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klembreedte | 155 mm (6-1/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Geanodiseerd |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 82,8 cm (32-5/8") |
| Breedte (Metrisch) | 82,8 cm |
| Breedte Imperial | 32-5/8" |
| Hoogte | 12,6 cm (4-31/32") |
| Stijging | 93 mm (3-3/8") |
| Eindstijging | 12,6 cm (4-31/32") |
| Type/Buiging | Trials |
| Middenbreedte | 61,1 cm (24-1/16") |
| Terugtrekking/Bogen | 51 mm (1-15/16") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Middellijn Breedte Imperiaal | 24-1/16" |
