RENTHAL - RENTHAL TWINWALL 990 BLK - 06016255
194,51incl. BTW
194,51incl. BTW

194,51incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 88 mm |
| Height Imperial | 3-1/2" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Metrische klembreedte | 125 mm |
| Stijging Metric | 59 mm |
| Rise Imperial | 2-3/8" |
| Pullback/Sweep-metric | 56 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-3/16" |
| Klemwijdte Imperial | 4-15/16" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klembreedte | 125 mm (4-15/16") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 80,1 cm (31-1/2") |
| Breedte (Metrisch) | 80.1 cm |
| Breedte Imperial | 31-1/2" |
| Hoogte | 88 mm (3-1/2") |
| Stijging | 59 mm (2-3/8") |
| Type/Buiging | YZ , Dubbelwandig |
| Terugtrekking/Bogen | 56 mm (2-3/16") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
