RENTHAL - RENTHAL 22MM 966 PURPLE - 06016428
100,28incl. BTW
100,28incl. BTW

100,28incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 88 mm |
| Height Imperial | 3-1/2" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 135 mm |
| Stijging Metric | 61 mm |
| Rise Imperial | 2-1/2" |
| Pullback/Sweep-metric | 60 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-3/8" |
| Klemwijdte Imperial | 5-3/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 88 mm |
| Klembreedte | 135 mm (5-3/8") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Paars |
| Kleur/Afwerking | Glans , Paars |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 80,7 cm (31-3/4") |
| Breedte (Metrisch) | 80,7 cm |
| Breedte Imperial | 31-3/4" |
| Hoogte | 88 mm (3-1/2") |
| Stijging | 61 mm (2-1/2") |
| Eindstijging | 88 mm (3-7/16") |
| Type/Buiging | MX , Enduro , Motorfiets , Reed/Windham |
| Terugtrekking/Bogen | 60 mm (2-3/8") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 3-7/16" |
