RENTHAL - RENTHAL 22MM 971 PURPLE - 06016429
100,28incl. BTW
100,28incl. BTW

100,28incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 97 mm |
| Height Imperial | 3-13/16" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 135 mm |
| Stijging Metric | 62 mm |
| Rise Imperial | 2-7/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 53 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-3/32" |
| Klemwijdte Imperial | 5-3/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 97 mm |
| Klembreedte | 135 mm (5-3/8") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Paars |
| Kleur/Afwerking | Geanodiseerd , Paars |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 80,2 cm (31-9/16") |
| Breedte (Metrisch) | 80,2 cm |
| Breedte Imperial | 31-9/16" |
| Hoogte | 97 mm (3-13/16") |
| Stijging | 62 mm (2-7/16") |
| Eindstijging | 97 mm (3-13/16) |
| Type/Buiging | MX , RC , Enduro , Motorfiets |
| Terugtrekking/Bogen | 53 mm (2-3/32 Duim) |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 3-13/16" |
