RENTHAL - GRIP RENTHAL TAPER ORG - 06300264
23,67incl. BTW
23,67incl. BTW

23,67incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Voor Stuurdiameter | 22 mm (7/8 Inch) |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 22 mm |
| Voor Stuurdiameter Imperial | 7/8 Inch |
| Montagetype | Standaard |
| Textuur | Dubbel |
| Lengtemaat | 11,7 cm |
| Imperiale Lengte | 4-5/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengte | 11,7 Centimeter (4-5/8") |
| Basisafwerking | Plat |
|---|---|
| Stijl | Tapervormig , Universeel , Gesloten eind , Half Wafel , Flens , Diamant Geribbeld |
| Stuks | Paar |
| Basiskleur | Oranje , Grijs |
| Kleur/Afwerking | Oranje , Grijs , Plat |
| Productnaam | Handgrepen |
| Materiaal | Rubber |
| Model | Dual Compound |
| Grafisch | Renthal |
| Rijstijl | Off-Road |
