RENTHAL - GRIP D/C KEVLAR TAPER - 06300266
25,68incl. BTW
25,68incl. BTW

25,68incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 4-5/8" |
| Lengtemaat | 11,7 cm |
| Textuur | Dubbel |
| Montagetype | Standaard |
| Voor Stuurdiameter Imperial | 7/8 Inch |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 22 mm |
| Voor Stuurdiameter | 22 mm (7/8 Inch) |
| Lengte | 11,7 Centimeter (4-5/8") |
| Basisafwerking | Natuurlijk |
|---|---|
| Model | Dual Compound |
| Materiaal | DuPont™ Kevlar® Fiber |
| Productnaam | Handgrepen |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Basiskleur | Gebroken Wit |
| Stuks | Paar |
| Stijl | Tapervormig , Universeel , Gesloten eind , Half Wafel , Flens , Diamant Geribbeld |
| Rijstijl | Off-Road |
