RENTHAL - GRIP D/C STREET GRAY - 06300592
22,17incl. BTW
22,17incl. BTW

22,17incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Voor Stuurdiameter | 29 mm (1-1/8") |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 29 mm |
| Voor Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Montagetype | Standaard |
| Textuur | Dubbel |
| Lengtemaat | 12,7 cm |
| Imperiale Lengte | 5 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengte | 12,7 cm (5") |
| Basisafwerking | Plat |
|---|---|
| Stijl | Universeel , Flens , Open Einde , Diamant Geribbeld , Geen Wafel |
| Stuks | Paar |
| Basiskleur | Zwart , Grijs |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Grijs , Plat |
| Productnaam | Handgrepen |
| Materiaal | Rubber |
| Model | Dual Compound |
| Grafisch | Renthal |
| Rijstijl | Off-Road |
