RENTHAL - GRIPS STREET SOFT - 06300643
15,60incl. BTW
15,60incl. BTW

15,60incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Voor Stuurdiameter | 22 mm (7/8 Inch) |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 22 mm |
| Voor Stuurdiameter Imperial | 7/8 Inch |
| Montagetype | Standaard |
| Textuur | Zacht |
| Lengtemaat | 12,7 cm |
| Imperiale Lengte | 5 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lengte | 12,7 cm (5") |
| Basisafwerking | Plat |
|---|---|
| Stijl | Universeel , Flens , Open Einde , Diamant Geribbeld , Geen Wafel |
| Stuks | Paar |
| Basiskleur | Grijs |
| Kleur/Afwerking | Grijs , Plat |
| Productnaam | Handgrepen |
| Materiaal | Composiet |
| Model | Wegrace |
| Grafisch | Renthal |
| Rijstijl | Off-Road |
