MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - HANDGUARDS ALUM 1 1/8 SI - 06351024
58,02incl. BTW
58,02incl. BTW

58,02incl. BTW
| Type | Standaard |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Montagemateriaal | Aluminium |
| Montagetype | Stuur |
| Voor Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 28,6 mm |
| Voor Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Basisafwerking | Gepolijst |
| Kenmerken | Monteermateriaal Inbegrepen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Handbescherming |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Gepolijst |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Set |
| Stijl | Universeel |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
