MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - HNDGRD CLMP ALUM PRO BK - 06351032
36,02incl. BTW
36,02incl. BTW

36,02incl. BTW
| Type | Handbescherming |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Montagetype | Stuur |
| Voor Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 28,6 mm |
| Voor Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Basisafwerking | Gepolijst |
| Kenmerken | Monteermateriaal Inbegrepen |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Productnaam | Steun |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Gepolijst |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Paar |
| Stijl | Universeel |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
