MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - HANDGUARDS OD/WRP BK - 06351495
86,27incl. BTW
86,27incl. BTW

86,27incl. BTW
| Type | Standaard |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Montagemateriaal | Aluminium |
| Montagetype | Stuur |
| Voor Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 28,6 mm |
| Voor Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Basisafwerking | Gepolijst |
| Kenmerken | Monteermateriaal Inbegrepen |
| Model | Contour , Odi |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Handbescherming |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Gepolijst |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Set |
| Stijl | Universeel |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | Off-Road |
