MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - HNDGRD CLMP CONTUR MAG SL - 06351502
51,49incl. BTW
51,49incl. BTW

51,49incl. BTW
| Type | Handbescherming |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Montagetype | Stuur |
| Voor Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 28,6 mm |
| Voor Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Basisafwerking | Chroom |
| Kenmerken | Monteermateriaal Inbegrepen |
| Model | Contour |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Klem |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Paar |
| Stijl | Universeel , Magura |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | Off-Road |
