MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - HANDGUARD DEFLECTOR WH - 06351561
31,40incl. BTW
31,40incl. BTW

31,40incl. BTW
| Type | Reserveonderdeel , Handbescherming |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Montagemateriaal | Niet inbegrepen |
| Montagetype | Handbescherming |
| Voor Stuurdiameter Imperial | 7/8 Inch , 1-1/8" |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 22 mm , 28,6 mm |
| Voor Stuurdiameter | 22 mm (7/8 Inch) , 28,6 mm (1-1/8") |
| Model | Contour |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Productnaam | Handschild |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Wit |
| Basiskleur | Wit |
| Stuks | Paar |
| Stijl | Universeel |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Sneeuw |
