MOTION PRO - CABLE THROTTLE KTM - 06501563
39,06incl. BTW
39,06incl. BTW

39,06incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 104 cm |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 104 cm (41" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 41" |
