MOTION PRO - CABLE CLUTCH YAM - 06521982
14,69incl. BTW
14,69incl. BTW

14,69incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Behuizingslengte | 108 cm (42,5") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Woonlengte-metrisch | 108 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 42-1/2" |
| Reismetriek | 70 mm |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Reis | 70 mm (2-3/4") |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Housing Material | Vinyl |
| Reis Imperial | 2-3/4" |
