HIFLOFILTRO - OIL FLTR BMW HUSKY SHERCO - 07120214
6,30incl. BTW
6,30incl. BTW

6,30incl. BTW
| Type | Cartridge |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-27/64 |
| Lengtemaat | 87 mm |
| Breedte Imperial | 4,13 cm |
| Breedte (Metrisch) | 41 mm |
| Breedte | 41 mm (1-5/8") |
| Lengte | 87 mm (3-27/64") |
|---|---|
| Filtermedia Materiaal | Papier |
| Productnaam | Oliefilter |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Oranje |
| Basiskleur | Oranje |
| Stuks | Elk |
| Merk | HIFLOFILTRO |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
