K & N - OIL FILTER APRILIA SXV450 - 07120353
9,44incl. BTW
9,44incl. BTW

9,44incl. BTW
| Type | Cartridge |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 1-27/32" |
| Lengtemaat | 47 mm |
| Lengte | 47 mm (1-27/32") |
| Filtermedia Materiaal | Synthetisch |
| Productnaam | Oliefilter |
|---|---|
| Kleur/Afwerking | Zilver , Rood |
| Basiskleur | Rood |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Standaard |
| Merk | K & N |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
