HIFLOFILTRO - OIL FILTER KTM 690 - 07120445
5,94incl. BTW
5,94incl. BTW

5,94incl. BTW
| Type | Cartridge |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 2-3/32"" |
| Lengtemaat | 53 mm |
| Breedte Imperial | 1-41/64 |
| Breedte (Metrisch) | 41,5 mm |
| Breedte | 41,5 mm (1-41/64") |
| Lengte | 53 mm (2-3/32") |
|---|---|
| Filtermedia Materiaal | Papier |
| Productnaam | Oliefilter |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Geel |
| Basiskleur | Geel |
| Stuks | Elk |
| Merk | HIFLOFILTRO |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
