DRAG SPECIALTIES - TAILLIGHT RED/CLR SKULL CATEYE - 09021242
57,54incl. BTW
57,54incl. BTW

57,54incl. BTW
| Merk | DRAG SPECIALTIES |
|---|---|
| Lengtemaat | 12,5 cm |
| Imperiale Lengte | 5 |
| Lamptype | Incandescent |
| Aantal Lampen | 1 |
| Filament/Functie | Dubbel |
| Lamp/Lichtkleur | Rood |
| Metrische Hoogte | 63,5 mm |
| Height Imperial | 2-1/2" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Hoogte | 63,5 mm (2-1/2") |
| Breedte Imperial | 2-1/2" |
|---|---|
| Stijl | Schedel |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Nagetlicht Assemblage |
| Vorm | Kat-Oog |
| Lenskleur | Rood , Wissen , Zwart |
| Montagepositie | Achter |
| Lengte | 12,5 cm (5") |
| Breedte | 63,5 mm (2-1/2") |
| Breedte (Metrisch) | 63,5 mm |
| Rijstijl | Straat |
