ATHENA - NEEDLE BEARING 15X19X19.5 - 09240132
9,56incl. BTW
9,56incl. BTW

9,56incl. BTW
| Type | Naald |
|---|---|
| Toepassing | Motor |
| Dikte | 19,5 mm |
| Buitendiameter | 19 mm |
| Binnendiameter | 15 mm |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Productnaam | Lager |
| Stuks | Elk |
| Merk | ATHENA |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
