K & N - AIR FIL DUC MULTISTRADA - 10110329
104,99incl. BTW
104,99incl. BTW

104,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 32,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 32,00 mm (1,25") |
| Filtervorm | Paneel |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Model | Hoogdoorstromend |
|---|---|
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | K & N |
| Filter Hoogte Imperiaal | 1,25" |
