K & N - AIR FIL HON CBR1000RR - 10110331
179,99incl. BTW
179,99incl. BTW

179,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 127,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 127,00 mm (5,00") |
| Filtervorm | Rond , Hoog |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Model | Hoogdoorstromend |
|---|---|
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Paar |
| Merk | K & N |
| Filter Hoogte Imperiaal | 5.00" |
