K & N - FILTER AIR YAMAHA - 10110334
104,99incl. BTW
104,99incl. BTW

104,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Binnendiameter | 2,50" |
| Binnendiameter Metrisch | 64,00 mm |
| Filterhoogte | 149,00 mm (5,87") |
| Filtervorm | Cilinder |
| Binnendiameter | 64,00 mm (2,50") |
| Kenmerken | Wasbaar |
|---|---|
| Model | Hoogdoorstromend |
| Materiaal | Rubber |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Rood |
| Stuks | Elk |
| Filter Hoogte Meter | 149,00 mm |
