K & N - FILTER AIR TRI THRUXTON - 10110509
83,99incl. BTW
83,99incl. BTW

83,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 171,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 171,00 mm (6,75") |
| Filtervorm | Cilinder |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Model | Hoogdoorstromend |
|---|---|
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | K & N |
| Filter Hoogte Imperiaal | 6,75" |
