K & N - FILTER AIR YAM FZ6 - 10110511
120,-incl. BTW
120,-incl. BTW

120,-incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Breedte Imperial | 5,20 |
| Lengtemaat | 270,00 mm |
| Imperiale Lengte | 10,63 |
| Filtervorm | Paneel |
| Filterhoogte | 21,00 mm (0,813") |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Filter Hoogte Meter | 21,00 mm |
| Breedte (Metrisch) | 132,00 mm |
| Breedte | 132,00 mm (5,20") |
| Lengte | 270,00 mm (10,63") |
|---|---|
| Merk | K & N |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Rood |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Model | Hoogdoorstromend |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Filter Hoogte Imperiaal | 0,813" |
