K & N - FILTER AIR SUZ GSXR1000 - 10110516
104,99incl. BTW
104,99incl. BTW

104,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Breedte Imperial | 6,75" |
| Lengtemaat | 279,00 mm |
| Imperiale Lengte | 11,00 |
| Filtervorm | Paneel |
| Filterhoogte | 33,00 mm (1,313") |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Filter Hoogte Meter | 33,00 mm |
| Breedte (Metrisch) | 171,00 mm |
| Breedte | 171,00 mm (6,75") |
| Lengte | 279,00 mm (11,00") |
|---|---|
| Merk | K & N |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Rood |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Model | Hoogdoorstromend |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Filter Hoogte Imperiaal | 1.313" |
