K & N - FILTER AIR YAM YZF R1 - 10110518
104,99incl. BTW
104,99incl. BTW

104,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Breedte Imperial | 6,69 |
| Lengtemaat | 330,00 mm |
| Imperiale Lengte | 13,00 |
| Filtervorm | Paneel |
| Filterhoogte | 22,00 mm (0,875") |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Filter Hoogte Meter | 22,00 mm |
| Breedte (Metrisch) | 170,00 mm |
| Breedte | 170,00 mm (6,69") |
| Lengte | 330,00 mm (13,00") |
|---|---|
| Merk | K & N |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Rood |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Model | Hoogdoorstromend |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Filter Hoogte Imperiaal | 0,875" |
