K & N - FILTER AIR SUZ LTA700 - 10110735
104,99incl. BTW
104,99incl. BTW

104,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 133,00 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Binnendiameter | 3,50" |
| Binnendiameter Metrisch | 89,00 mm |
| Filterhoogte | 133,00 mm (5,25") |
| Filtervorm | Rond , Hoog |
| Binnendiameter | 89,00 mm (3,50") |
| Kenmerken | Wasbaar |
|---|---|
| Model | Hoogdoorstromend |
| Materiaal | Rubber |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Rood |
| Stuks | Elk |
| Filter Hoogte Imperiaal | 5,25" |
