K & N - FILTER AIR REPLACEMENT - 10110787
62,99incl. BTW
62,99incl. BTW

62,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 152,00 mm |
| Flenspositie | Gecentreerd |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Binnendiameter | 63,50 mm |
| Binnendiameter Metrisch | 2,5 Inch |
| Filterhoogte | 152,00 mm (6,00") |
| Filtervorm | Cilinder |
| Binnendiameter | 63,50 mm (2-1/2") |
| Kenmerken | Wasbaar |
|---|---|
| Model | Universeel |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Rood |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Klemmontage |
| Filter Hoogte Imperiaal | 6,00" |
