K & N - AIR FILTER YAMAHA XV1900 - 10110978
83,99incl. BTW
83,99incl. BTW

83,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Breedte Imperial | 4,37" |
| Lengtemaat | 149,00 mm |
| Imperiale Lengte | 5,87" |
| Filtervorm | Paneel |
| Filterhoogte | 32,00 mm (1,25") |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Filter Hoogte Meter | 32,00 mm |
| Breedte (Metrisch) | 111,00 mm |
| Breedte | 111,00 mm (4,37") |
| Lengte | 149,00 mm (5,87") |
|---|---|
| Merk | K & N |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Rood |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Model | Hoogdoorstromend |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Filter Hoogte Imperiaal | 1,25" |
