K & N - AIR FILTER BMW F800ST - 10111010
78,99incl. BTW
78,99incl. BTW

78,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Breedte Imperial | 3,62 |
| Lengtemaat | 152,00 mm |
| Imperiale Lengte | 6,00" |
| Filtervorm | Paneel |
| Filterhoogte | 37,00 mm (1,438") |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Filter Hoogte Meter | 37,00 mm |
| Breedte (Metrisch) | 92,00 mm |
| Breedte | 92,00 mm (3,62") |
| Lengte | 152,00 mm (6,00") |
|---|---|
| Merk | K & N |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Rood |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Model | Hoogdoorstromend |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Filter Hoogte Imperiaal | 1,438" |
