K & N - AIR FILTER LTR450 - 10111038
104,99incl. BTW
104,99incl. BTW

104,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 100,00 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 100,00 mm (3,938") |
| Filtervorm | Rond , Hoog |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Model | Hoogdoorstromend |
|---|---|
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | K & N |
| Filter Hoogte Imperiaal | 3.938" |
