K & N - AIR FILTER UNIVERSAL - 10111053
93,99incl. BTW
93,99incl. BTW

93,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 152,00 mm |
| Flenspositie | Gecentreerd |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Binnendiameter | 114 mm |
| Binnendiameter Metrisch | 4,5" |
| Filterhoogte | 152,00 mm (6,00") |
| Filtervorm | Rond |
| Binnendiameter | 114 mm (4,5") |
| Kenmerken | Wasbaar |
|---|---|
| Model | Universeel |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Rood |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Klemmontage |
| Filter Hoogte Imperiaal | 6,00" |
