K & N - FILTER AIR M109R - 10111119
124,99incl. BTW
124,99incl. BTW

124,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 51,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 51,00 mm (2,00") |
| Filtervorm | Uniek |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Model | Hoogdoorstromend |
|---|---|
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Paar |
| Merk | K & N |
| Filter Hoogte Imperiaal | 2,00" |
