EMGO - AIR FILTER POD 35MM - 10113153
9,40incl. BTW
9,40incl. BTW

9,40incl. BTW
| Merk | EMGO |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 69,90 mm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Binnendiameter | 35,00 mm |
| Binnendiameter Metrisch | 1,38" |
| Filterhoogte | 69,90 mm (2,75") |
| Filtervorm | Rond , Taps toelopend |
| Binnendiameter | 35,00 mm (1,38") |
|---|---|
| Model | Universeel , Pod |
| Filtermedia Materiaal | Non-geweven stof |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Chrom |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Klemmontage |
| Filter Hoogte Imperiaal | 2.75" |
