EPI - SPRING CLUTCH PRIMARY POL - 11400033
43,69incl. BTW
43,69incl. BTW

43,69incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Gemeten Lasten | 11 kg |
| Geïnstalleerde Lengte Meting | 57 mm |
| Geïnstalleerde Belastingen Imperial | 24 lb |
| Gecomprimeerde Lengte Metric | 32 mm |
| Gecomprimeerde belasting imperial | 106 lb |
| Geïnstalleerde Lengte Imperiaal | 2,25" |
| Gecomprimeerde Lengte Imperiaal | 1,25" |
| Geïnstalleerde Lengte | 57 mm (2,25") |
| Gecomprimeerde Lading | 48 kg (106 lb) |
|---|---|
| Merk | EPI |
| Stijl | Primair (Aandrijving) |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Roze |
| Productnaam | Veer |
| Materiaal | Chroom Silicon |
| Gecomprimeerde Lengte | 32 mm (1,25") |
| Geïnstalleerde Last | 11 kg (24 lb) |
| Gecomprimeerde Laadmeter | 48 kg |
