EPI - CLUTCH KIT POLARIS - 11400671
380,77incl. BTW
380,77incl. BTW

380,77incl. BTW
| Type | Centrifugaal |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Voor bandmaat Imperial | 30" - 32" |
| Voor Metrische Bandenmaat | 76 cm - 81 cm |
| Hoogte Imperiaal | 0' - 3000' |
| Hoogtemetriek | 0 m - 914,4 m |
| Voor bandenmaat | 76 cm - 81 cm (30" - 32") |
|---|---|
| Elevation | 0 Meter - 914,4 Meter (0' - 3000') |
| Model | Sportief Nut |
| Productnaam | Koppelingskit |
| Stuks | Kit |
| Merk | EPI |
| Rijstijl | UTV , ATV |
