EPI - CLUTCH KIT CFMOTO - 11400822
291,31incl. BTW
291,31incl. BTW

291,31incl. BTW
| Merk | EPI |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Voor bandmaat Imperial | 28" - 29" |
| Voor Metrische Bandenmaat | 71,1 cm - 73,7 cm |
| Hoogte Imperiaal | 0' - 3000' |
| Hoogtemetriek | 0 m - 914,4 m |
|---|---|
| Voor bandenmaat | 71,1 cm - 73,7 cm (28" - 29") |
| Elevation | 0 Meter - 914,4 Meter (0' - 3000') |
| Productnaam | Koppelingskit |
| Stuks | Kit |
| Rijstijl | UTV |
