ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV ARC SUZ - 11420002
161,03incl. BTW
161,03incl. BTW

161,03incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 32-15/16" |
| Lengtemaat | 83,66 cm |
| Breedte Imperial | 1-11/64" |
| Breedte (Metrisch) | 29,77 mm |
| Breedte | 29,77 mm (1-11/64") |
| Lengte | 83,66 cm (32-15/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
