ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV ARC SUZ - 11420003
164,62incl. BTW
164,62incl. BTW

164,62incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 37-5/16" |
| Lengtemaat | 94,77 cm |
| Breedte Imperial | 1-7/16" |
| Breedte (Metrisch) | 36,51 mm |
| Breedte | 36,51 mm (1-7/16") |
| Lengte | 94,77 cm (37-5/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | ATV |
